קורס יזמות עסקית לפני הקמת סאטרט אפ במתחם

מהו קורס יזמות ?

מהו קורס יזמות ?

קורס יזמות  – לימוד שלבי הקמת הסטארט אפ

 

רבים מתייחסים ליזמות כעל תכונה מולדת: או ש 'יש לך' את זה או שלא….

אז זהו, זה לא בדיוק כך…  מבחינה מחקרית הוכח שהקשר של גנטיקה ליזמות לא חזק במיוחד. או במילים אחרות, זו לא רק תכונה מולדת, אלא יכולת שניתן לשכלל ולפתח. יותר מכך, הוכח שהשפעת הסביבה על המעבר ליזמות גדולה בהרבה מהשפעתה הגנטית.

מסתר שיזמות, כמו כל יכולת או מקצוע אחר, מורכבת מכלים וידע שניתן לרכוש ולשכלל. יזם מתחיל בעל רעיון לסטארט אפ או מיזם יכול ללמוד בעזרת קורס יזמות את הכלים החסרים לו על מנת לקדם את המיזם להצלחה. בדיוק כמו שלא כולנו נולדו עם יכולת לשחק כדורסל  או לנגן בכינור.

נכון גם לומר שחלקנו מוכשרים יותר באופן טבעי יותר למשהו אחד או אחר – אבל כולם יכולים להשתפר בתחומים ה 'חלשים' שלנו. במיוחד באלו שבהם עיקר הידע הוא ידע נרכש.

אז מהם ארבעת הדברים החשובים ביותר בבחירת קורס יזמות?

  1. כלים תיאורטיים ומעשיים: חשוב כי הקורס יינתן לא רק על ידי אנשי שטח החיים את עולם היזמות באופן פרטני, אלא גם על ידי אנשים המכירים את התיאוריה ואת הסטטיסטיקות של יזמים מכל רחבי העולם.
  2. חונכות עסקית: הנחיה אישית, על ידי צוות מנחים מקצועי אשר מלווים באופן אישי את היזמים ומשלימים עבור ליזמים את הידע הנדרש בתחומים השונים, מהווה השלמה לכלים שנרכשו.
  3. סביבת עבודה: המספקת נגישות למאגרי מידע, משקיעים ואנשים מהתעשייה הוכחה כתנאי שמסייע מאוד במעבר ליזמות ובהעלאת הסיכויים להצמיח את המיזם.
  4. עבודה מעשית: על המיזם שלך, יישום של כל הכלים בעת איתור רעיון ובחינתו, גיוס משקיעים, שיווק, ונושאים רלוונטיים נוספים הנדרשים להקמת מיזם חדש.

"המתחם", מציע ליזמים תכנית אימון מעשית ואינטנסיבית המיועדת להסיר את החסמים שעומדים בין היזם לבין מימוש הרעיון, המשלב קורס יזמות יחד עם  תמיכה וייעוץ בשלב ההתלבטות, דרך ההנחיה הצמודה ועד לשלב הקמת המיזם על הרגליים.